Sepetim

Product was successfully added to your shopping cart.

Ödeme Güvenliği

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için önemlidir. www.shubuo.com’dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs. ) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Daha detaylı bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ödeme aşamasında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz ödeme sürecinin hiçbir anında kayıt altına alınmamaktadır. Girmekte olduğunuz kredi kartı bilgileri güvenli bağlantı aracılığı ile direkt olarak bankaya iletilmektedir.

 

3-D Secure Neden Güvenlidir?

3-D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanılmasını engellemektedir.

Yapımız içerisinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.

Kredi Kartı Güvenliği

Sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Shubuo İletişim Hizmetleri A.Ş.’ de bu amaçla kurulmuş, verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir Kredi Kartları Sahtekarlığı (Fraud) Departmanı mevcuttur.

Bu yüzden, www.shubuo.com üzerinden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin banka tarafından doğruluğunun onaylanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.

Güvenlik Sertifikalı www.shubuo.com, Türkiye’nin en yaygın online ödeme altyapısı Garanti e-ticaret Sanal POS sisteminin yanı sıra Finans Bank, Maximum Card, Akbank, Yapı Kredi, HSBC, Halk Bank Sanal POS’larını da kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak Verisign tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır.

Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

Sorum var
Array
(
    [type] => 2
    [message] => vsprintf(): Too few arguments
    [file] => /home/shubuoco/public_html/includes/src/__default.php
    [line] => 36801
)