Sepetim

Product was successfully added to your shopping cart.

İptal, İade ve Teslimat Koşulları

İptal & İade Koşulları:

İadeler, online olarak web sitemiz aracılığıyla veya Pazartesi – Cuma günleri 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0850 840 90 42 numaralı telefondan SHUBUO Müşteri Hizmetleri aranarak ayarlanabilir.

 1. Siparişinizi müşteri panelinizin sipariş detayları alanından sipariş kargoya teslim edilene kadar geçecek süre içerisinde iptal edebilirsiniz. Ödemenizin iadesi sipariş iptalinin ardından 24 saat içerisinde tarafınıza yansıtılacaktır.
 2. Ürünün kullanılmadan, ambalaj, ve aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz geri gönderilmesi durumunda farklı bir ürünle değişim, iade çeki ya da bedel iadesi işlemleri fatura tarihi itibari ile 14 gün içerisinde yapılabilir. Shubuo, ürün değişim ve iadelerinde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda belirtilen esasları, müşteri memnuniyeti açışından alt sınır olarak kabul eder. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün ambalajından çıkartılmasının ardından şayet kusurlu ya da ayıplı değil ise değişim ve iade talep edilemez. Kusurlu ve ayıplı ürünlerde herhangi bir hizmet bedeli alınmaksızın 14 gün içinde iade hakkı tüketicide bulunmaktadır.
 3. Shubuo fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.
 4. Kullanım kılavuzunda belirtilen bir kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir sistem için firmamız sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez.
 5. Almış olduğunuz ürün kargo şirketi aracılığı ile size ulaştırılmış ise ürünün ambalajına zarar vermeden açarak kontrolünü yaptıktan sonra teslim almalısınız. Sevkiyat sırasında meydana gelmiş bir eksiklik veya üründe hasar var ise kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Kargo Firması tarafından oluşabilecek problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz.
 6. İade şartlarını sağlayan ürünün iadesi için varsa hediyeleri, fatura (kurumlar için iade faturası), garanti belgesi ve tahsilat makbuzu ile birlikte ürünü bize ulaştırabilirsiniz.
 7. İade edilecek ürünün faturası kuruma ait ise kurum ürün iadesi için iade faturası kesmesi gerekmektedir.
 8. İade işlemine konu olan ürün ile ilgili olarak kusurlu ve ayıplı ürünler haricinde her türlü kargo v.b. ücretler tüketiciye aittir.
 9. Ürün kontrol edildikten sonra gerekli şartlar sağlanıyorsa ilgili departman tarafından ürün değişimi veya muhasebe departmanı tarafından ödeme iadesi işlemleri takip edilecektir.

 

Teslimat Şartları:

 1. Siparişiniz 1-3 iş günü içinde adresinize teslim edilir.
 2. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.
 3. Siparişiniz ile ilgili müşteri panelinizden veya +90 850 840 90 42 numaralı telefonumuza ulaşarak müşteri destek ekibimizden bilgi alabilirsiniz.
 4. Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.
 5. Teslimat anında kesinlikle bir bedel ödenmeyecektir. Sadece siparişinizin tam ve sağlam olduğuna emin olunuz. Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.
 6. Türkiye’nin tüm bölgelerine teslimat yapılmaktadır, sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.
Sorum var
Array
(
  [type] => 2
  [message] => vsprintf(): Too few arguments
  [file] => /home/shubuoco/public_html/includes/src/__default.php
  [line] => 36801
)